v CZ verzi 658 345 inzerátů, měsíčně nás navštíví přes 150 000 lidí

Vložit inzerát zdarma

Sponzorované odkazy
Pro svoji maminku, která minulý týden přišla o kočičku - společnici po 8 letech, sháním novou kočičí kamarádku. Ráda by přítulnou, klidnou kočičku, pokud by někdo se již o ni nemohl starat, nebo vymazlené, klidné, malé koťátko...i koupě, bez PP.

Cena: dohodou

Číslo inzerátu:  963447
Vloženo:  14. 08. 2019
Změněno:  14. 08. 2019
Druh:  poptávka
Kraj:  Plzeňský
Okres:  Plzeň-město
Přidat do výběru >>
Firma:  Veronika Vaněčková
Město:  Plzeň
Kraj:  Plzeňský
Okres:  Plzeň-město
Telefon:  +420605252833
Další inzeráty od inzerenta >>

Sháním mazlivou kočičku či kotě bez PP - Kontaktní formulář

Odesíláte své kontakty a požadavky inzerujícímu.
Text
Váš telefon  
Váš e-mail
Kontrolní součet 2+7
Nevyplňovat:
 


Nejnovější inzeráty inzerce zdarma

Dietetické krmivo
Značka: Kattovit Dietetické krmivo Kattovit pro kočky - Datum expirace: 24.7.2020 - Nové - Bez vad Druh: granule Hmotnost [g]: 400 Složení: obilí, maso a živočišné vedlejší produkty, celulóza, řepné vlákno, oleje a tuky, ryby a vedlejší produkty z nich, rostlinné bílkovinné extrakty, vedlejší rostlinné produkty Vyvinuto speciálně pro kočky trpící nadváhou Obsahuje L-Carnitin (odbourává tuk) Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Kočky 68,-
Kapsičky pro kočky Sheba
Značka: Sheba Kapsičky pro kočky Sheba 12 x 85 g - Datum expirace: 6/9/2020 - Nové zboží, zabalené Druh: kapsičky Počet kusů v balení: 12 Hmotnost [g]: 85 Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Kočky 122,-
Kapsičky pro kočky Sheba
Značka: Sheba Kapsičky pro kočky Sheba drůbeží - Datum expirace: 6/9/2020 - Nové, bez poškození Sheba Fine Flakes in jelly Druh: kapsičky pro kočky Hmotnost : 12 x 85 g Příchuť: drůbež, kuře, krocan, kachna Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Kočky 122,-
Kompletní krmivo Solimo
Značka: Solimo Kompletní krmivo pro kočky Solimo 3 kg - Datum expirace: 21.9. 2020 - Nové zboží Hmotnost [g]: 3000 Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Kočky 188,-
Konzervy pro kočky Carny
Značka: Carny Konzervy pro kočky Carny Animonda 2 ks - Datum expirace: 06.05.2021 - Bez vad Druh: konzervy Hmotnost [g]: 200 Drůbeží směs Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Kočky 68,-
Granule Royal canin
Značka: royal canin Granule pro kočky royal canin Satiety Balance - Datum expirace: 03/01/21 - Nové zboží Druh: granule Hmotnost [g]: 3500 Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Kočky 325,-
Výživný gel Virbac
Značka: Virbac Výživný gel Virbac Nutri Plus pro kočky - Netestováno Hmotnost 120 g Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Kočky 104,-
Pilulky Virbac
Značka: Virbac Zklidňující pilulky Virbac pro kočky - Expirace 11/2020 - Netestováno Počet tablet: 30 ks Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Kočky 162,-
Munchkin koťata na prodej
koťata by šla spolu se zvířecím / veterinárním pasem se všemi záznamy Plně očkovaná požadovaná doba koťat Worming Revolutioan Prodejní smlouva Zdravotní záruka Péče o domácí mazlíčky Informace a pokyny k péči 7 dní v týdnu Podpora se všemi potřebami koťat Koťata první krok & Průvodce koťaty K dispozici k vyzvednutí, pokud máte zájem o koupi některého z našich koťat, kontaktujte nás e-mailem níže: erikadanijela@gmail.com
Kočky 5 000,-
Roztomilé samce a samice bengálskýc
naše koťata jsou zdravá a očkovaná a hrají si s dětmi a dalšími domácími zvířaty
Kočky dohodou
Perská koťata pro adopci.
Naše koťata jsou zdravá a očkovaná. kontaktujte nás pro více informací ..
Kočky dohodou
Krásné a roztomilé bengálské kotě k
máme 2 kale a 3 koťata k adopci. Naše koťata jsou zdravá a očkovaná. kontaktujte nás pro více informací
Kočky dohodou
roztomilý perský k adopci
  máme k adopci samce a koťata. naše koťata jsou zdravá a očkovaná. kontaktujte nás pro více informací
Kočky dohodou


<< Zpět
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Tisk vybraných inzerátů >>
Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Inzerce a ochrana osobních údajů
Inzerce zdarma, bazary: