v CZ verzi 658 345 inzerátů, měsíčně nás navštíví přes 150 000 lidí

Vložit inzerát zdarma

Sponzorované odkazy
Dobrý den, darujeme koťata. Máme tři starší a dvě malá, různé barvy, kočičky i kocourky.

Cena: dohodou

Číslo inzerátu:  686593
Vloženo:  13. 08. 2015
Změněno:  13. 08. 2015
Druh:  nabídka
Kraj:  Vysočina
Okres:  Třebíč
Přidat do výběru >>
Jméno a příjmení:  Martina Janečková
Město:  Vlčatín
Kraj:  Vysočina
Okres:  Třebíč
Telefon:  +420
Další inzeráty od inzerenta >>

Darujeme koťata - Kontaktní formulář

Odesíláte své kontakty a požadavky inzerujícímu.
Text
Váš telefon  
Váš e-mail
Kontrolní součet 2+7
Nevyplňovat:
 


Nejnovější inzeráty inzerce zdarma

Registrovaná koťata Sphynx
Registrovaná koťata Sphynx Krásné koťata kocourů sphynx. Dávám písemnou záruku, první očkování, odčervení a nejsladší nejosobnější sphynx všech dob !!!!! TICA se zaregistrovala a přijde se startovacím balíčkem. Jsou dobře vyškolení a stýkají se s dětmi a dalšími zvířaty. Kontaktujte nyní pro více informací.
Kočky dohodou
Kocourek Sphynx
Čistokrevný kocourek Sphynx s rodokmenem bez PP Nar.2.7.2020.Po domluvě možnost osobního odběru.Pro více informací volejte prosím na tel.773275537
Kočky 7 000,-
Kapsičky pro kočky royal canin
Značka: royal canin Kapsičky Royal Canin Gastro Intestinal - Datum expirace: 21.08.2021 Druh: kapsičky Hmotnost:12 x 100 g Dietní strava Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Kočky 115,-
Konzerva pro kočky Mjamja
Značka: Mjamjam Konzerva pro kočky Mjamjam Leckeres Rind - Datum expirace: 21.9.2023 Druh: konzervy Hmotnost [g]: 800 Příchuť: hovězí Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Kočky 68,-
Konzerva pro kočky Mjamjam
Značka: Mjamjam Konzerva pro kočky Mjamjam Saftiges Huhn - Datum expirace: 2.9.2023 Druh: konzervy Hmotnost [g]: 800 Příchuť: kuře Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Kočky 68,-
Konzerva pro kočky Mjamjam
Značka: Mjamjam Konzerva pro kočky Mjamjam Leckeren Herzen - Datum expirace: 5.8.2023 - Bez vad Druh: konzervy Hmotnost [g]: 800 Příchuť:  Jídlo s chutným srdcem Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Kočky 68,-
Kapsičky pro kočky
Značka: Lifelong Kapsičky pro kočky Lifelong Complete - Datum expirace: 11.2020 Druh: kapsičky Hmotnost: 20 x 100 g Příchutě: pstruh v omáčce, treska v omáčce, losos v omáčce, bílé ryby v omáčce Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Kočky 200,-
Granule pro koťata Whiskas
Značka: Whiskas Granule pro koťata Whiskas Junior Drůbeží - Datum expirace: 4.5.2021 Druh: granule Hmotnost [g]: 800 Drůbeží Určeno pro koťata od 2.-12. měsíců a pro březí a kojící kočky Kvalitní a zdravé přísady pro vyváženou stravu Zvýšený energetický a bílkovinový obsah: přizpůsobené požadavkům koček v růstu Zvýšený obsah vitamínu E a taurinu: pro podporu přirozené obranyschopnosti organismu Lehce stravitelná bílkovina z kuřecího masa: podporuje přirozenou funkci trávicího traktu S vápníkem: pro optimální vývoj kostí a zdraví zubů Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Kočky 68,-


<< Zpět
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Tisk vybraných inzerátů >>
Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Inzerce a ochrana osobních údajů
Inzerce zdarma, bazary: