v CZ verzi 658 345 inzerátů, měsíčně nás navštíví přes 150 000 lidí

Vložit inzerát zdarma

Sponzorované odkazy
To dite je doma chovanych opice se spoustou lasky a pece oni je veterinari kontroluji, zdravi zarucena a aktualni informace o vsech svych dokumentu. kontaktujte me zpet pro vice informaci.

Cena: 3 000 ,-Kč

Číslo inzerátu:  687347
Vloženo:  19. 08. 2015
Změněno:  19. 08. 2015
Druh:  nabídka
Kraj:  Karlovarský
Okres:  Karlovy Vary
Přidat do výběru >>
Jméno a příjmení:  marltin lucas
Město:  Praha
Kraj:  Hlavní město Praha
Okres:  Praha 2
Telefon:  +420
Další inzeráty od inzerenta >>

Obrázky k inzerátu kapucín opice

kapucín opice - Kontaktní formulář

Odesíláte své kontakty a požadavky inzerujícímu.
Text
Váš telefon  
Váš e-mail
Kontrolní součet 2+7
Nevyplňovat:
 


Nejnovější inzeráty inzerce zdarma

Máme dvě krásné opice prstnatého ko
Opice marmoset Máme dvě krásné opice prstnatého kosmana, jednoho samečka a samičku. Ve skutečnosti jsou velmi rozkošné a hravé, ale také milují relax. v případě zájmu pošlu další fotky.
Ostatní zvířata dohodou
Ručně chovaná opice kosman trpaslič
Ručně chovaná opice kosman trpasličí na prodej Tyto opice kosman jsou ručně chované, dobře ochočené, velmi hravé, naučené na toaletu a velmi přátelské. Prodáváme je pouze těm, kteří jsou připraveni jim projevit rodinnou lásku a připraveni je učinit součástí rodiny. Přicházejí se všemi dokumenty,
Ostatní zvířata dohodou
Roztomilé opice marmoset
Roztomilé opice marmoset Roztomilé, zdravé opice kosman na prodej. Všichni jsou zdraví a dobře trénovaní, mají dobré domácí návyky a milují společnost. Také naše opice jsou dobrého biologického původu a jsou vhodné i pro chovné účely.
Ostatní zvířata dohodou
Rozkošné opice kapucínky a veverky
Rozkošné opice kapucínky a veverky Tyto krásné kapucínské a veverčí opice jsou chovány v našem domě s dětmi a kočkami. Dobře socializovaný a velmi chápavý a poslušný. Zaveden do zahrady a okolí. Plně očkované, odčervené, čipované a veterinářsky vyšetřené, vše aktuální. V případě zájmu nebo dotazů mě neváhejte kontaktovat. Využijte šanci mít dnes dobře vycvičeného kapucína nebo veverčí opici.
Ostatní zvířata dohodou
Milující pár opic marmoset.
Milující pár opic marmoset. Jsou to úžasná a úžasná zvířata, která jsou úžasnými společníky. Pokud jsou tyto opice správně vychovány, budou po dlouhou dobu milujícími členy rodiny. Všichni jsou očkovaní a přijdou se všemi doklady.
Ostatní zvířata dohodou
12 týdnů starý kosman (běžně známý
12 týdnů starý kosman (běžně známý jako prstové opice). Při prvním setkání je ochočená a trochu plachá, ale postupem času se zlepšuje. Je opravená a je v perfektním zdravotním stavu.
Ostatní zvířata dohodou
Samci a samice opic kosmanů k dispo
Samci a samice opic kosmanů k dispozici Samci a samice marmoset Monkeys pro návrat do domova. Oba jsou zkontrolováni veterinářem a mají zdravotní průkaz. Může být dobrým a milým členem vaší rodiny - inteligentní, hravý.
Ostatní zvířata dohodou
Zakrslý kosman na prodej,
Zakrslý kosman na prodej, Máme připravené samce a samice kosmanů trpasličích do dobrých domovů. Tyto děti jsou na láhvi a nosí plenky. Děti přicházejí se všemi papíry včetně zdravotního průkazu. Děti jsou vychovávány u nás doma se psy, kočkami. S opicemi pracujeme již více než 12 let. Všechna miminka přicházejí se startovacími sadami včetně lahví, plen, umělé výživy, dětských přikrývek a hraček. Naše miminka procházejí veterinární kontrolou a mají zdravotní průkaz. Neváhejte nás nyní kontaktovat, pokud máte pocit, že můžete dát dobrý domov jednomu z našich dětí. Dodáme vám obrázky. vraťte se pro více a zašlete nám e-mail na adresu pro další podrobnosti a obrázky
Ostatní zvířata dohodou


<< Zpět
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Tisk vybraných inzerátů >>
Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Inzerce a ochrana osobních údajů
Inzerce zdarma, bazary: